Blaro wandeling

Het is algemeen geweten dat ‘op Bleregem’ alles groter, mooier en fantastischer is dan in de rest van Affligem. Hier kunnen de meest onwaarschijnlijke en onverwachte zaken zich voordoen: heb je ooit al eens een groen of gouden konijn gezien? Hier kan je er eentje tegenkomen met de opmerkelijke naam Blaro. Laat ons achteraf weten waar je dit merkwaardige dier ontmoet hebt.

Kenmerken
Vertrek en aankomst: parking hotel The New Fox Brusselbaan 182
Lengte 2,88km
Wegen 1,88 km verharde weg en 1km onverharde weg
Type: niet geschikt voor rolstoelen en buggy’s
Thema´s: Dorp

Vanaf de parking voor het hotel stappen we rechts de Brusselbaan op; we volgen die een paar honderd meter om dan links de Postweg (voetweg 41 – naast bvba De Brandt) te nemen. We volgen die weg tot we op de T rechts nemen en even verder kruisen we de Bleregemstraat naar de Veldekenslos (richting GNOP, volg 100).

Aan het kruispunt in het gnop gaan we links om iets verder rechts te nemen en de weg te volgen tot we terug aan een T-kruispunt komen en rechts gaan om dan links de Zwijnweg te nemen (KNP 100, volg 1). We zijn nu terug op de Bleregemstraat die we rechts volgen en aan de Dries kiezen we de linkse aftakking (volg 1) en op het kruispunt met de 5 wegen stappen we links de Nieuwe Kassei in (naast de begrafenisondernemer).

We blijven deze straat volgen tot we rechts, tussen huisnummers 59 en 61 de Postweg (buurtweg 36) nemen naar de Fosselstraat. We wandelen de straat links in tot de Brusselbaan waar we ons eindpunt bereiken.